Wszystkie drogi prowadzą na wypoczynek do Swornychgaci:

Od południa dojazd z Chojnic w kierunku na Bytów, w miejscowości Ciecholewy należy skręcić w prawo na Brusy, tą drogą ok. 8 km do Swornychgaci.

Z Gdańska drogą nr 20 na Kościerzynę, za Kościerzyną w Nowej Karczmie w lewo na drogę nr 235 na Chojnice, w Brusach lekko w prawo na Swornegacie.

W Swornychgaciach ( w skrócie mówimy w Sworach) dojedziecie do mostu na Brdzie. Przy moście restauracja  Swornigace, market, bankomat. Dalej:

- gdy jedziecie z Chojnic: zaraz za restauracją (nie wjeżdżając na most) w lewo skos i wzdłuż Brdy prosto ok. 100 m, piaszczystą ubitą drogą, do rozwidlenia (ul. Międzymostowa). Na rozwidleniu w lewo pod górkę jeszcze 50 m do ściany lasu (ul. Brzozowa). Przed lasem w lewo i zaraz w prawo, to już ul. Spacerowa. U Majki i Witka na końcu ulicy po prawej stronie. Czekamy.

- gdy jedziecie z Brus (do Gdańska): to zaraz za mostem ostro w prawo i dalej wzdłuż Brdy prosto ok. 100 m (ul. Międzymostowa), piaszczystą ubitą drogą, do rozwidlenia. Na rozwidleniu w lewo pod górkę jeszcze 50 m do ściany lasu (ul. Brzozowa). Przy ścianie lasu w lewo i zaraz w prawo, to już ul. Spacerowa. U Majki i Witka na końcu ulicy po prawej stronie. Czekamy.

GPS N 53° 51' 53", E 17° 29' 52"

Sprawdź na mapie jak dojechać

.Jak dojechać do kwatery Swornegacie u Majki i Witka

Dojazd_do_Kwatery_u_Majki_i_Witka_od_strony_Brus
Dojazd_do_Kwatery_u_Majki_i_Witka_od_strony_Chojnic
Dom_Rzemiosla_Swornegacie
Jak_dojechac_do_Swornychgaci
Restauracja_Swornigace
Swornegacie_dojazd
Swornegacie_dojazd_do_kwatery_U_Majki_i_Witka
Swornegacie_Dom_Kultury
swornegacie_gdzie_dobrze_zjesc
swornegacie_kwatery_514_582_955
Swornegacie_ul_Mestwina
Swornwgacie_dojad_do_kosciola

Zapisz

Zapisz